HERZ Regulační ventil šikmý, STRÖMAX DN25 1“ kvs=6,50

Kód: 5825.00
1 601,40 Kč / ks 1 323,47 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
30.11.2023
Možnosti doručení
Regulační ventil šikmý, STRÖMAX FODRV, 4017M

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyvažovací ventil s dávkovacím otvorem, šikmé sedlo Nestoupavé vřeteno - hrdlo x hrdlo, z mosazi odolné proti odzinkování, přednastavení omezením zdvihu, digitální zobrazení úrovně přednastavení v okénku ručního kolečka - pro regulační potrubí pomocí měření diferenčního tlaku, adaptér sady svěrek pro připojení kalibrovaného mírného K dispozici jsou ocelové, měděné nebo plastové trubky (DN 15 nebo DN 20), těsnění vřetena s trojitým O-kroužkem, - 2 měřicí ventily pro měření diferenčního tlaku na měřicí cloně. Prodloužené ventily k dispozici jako příslušenství. Max.provozní teplota do DN 32 130°C od DN 40 110°C Max.pracovní tlak 20 bar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Keane Environmental | Herz logo

Již v roce 1896 byl na Herzgasse
v 10. vídeňském obvodu položen rodinami Gebauer & Lehrner základ pro vznik podniku. Název ulice byl nejdříve využit pro pojmenování výrobní značky a potom celé firmy.

Firma byla založena před 125 lety a během let se díky soustavné inovaci a vysoké kvalitě v kombinaci s moderním designem dostala na jednu z vedoucích pozic v oblasti vytápěcí techniky. Konceptem firmy HERZ je používat regulační armatury, topné a chladící systémy tak, aby šetřily energii a tím i náklady na vytápění. Systém podlahového vytápění/chlazení PUSH65 je zásadní inovací v oblasti sálavých systémů. Inovativní ventily HerzCON přinesly nový rozměr v oblasti regulace otopných soustav. Designové řady vodovodních baterií SQ, ELITE a Zen v chromovém i černém provedení konkurují evropským lídrům v oblasti designu a kvality.

Na evropském trhu je firma HERZ zastoupena vlastními dceřinými společnostmi ve Velké Británii, Německu, České republice, Polsku, Slovensku, Ukrajině, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Gruzii, Rusku a v Pobaltí. Celkově je HERZ aktivní ve více jak 70 zemích, od Evropy po Blízký východ, v Severní a Jižní Americe, Číně, Japonsku a na Novém Zélandu.

Firma uplatňuje vyspělý systém řízení kvality, který již během 60. let umožnil garantovat zákazníkům 5 let záruky na všechny výrobky. Pro všechny výrobky zahrnuté v záručních podmínkách platí tato lhůta i dnes, stejně jako vysoké standardy ve výrobě, které zabezpečují spolehlivost všech produktů. Firma HERZ Armaturen vlastní moderní systém řízení jakosti, který je certifikován podle ISO 9001, stejně jako další národní a mezinárodní certifikáty pro celý výrobní sortiment. Termostatické ventily odpovídají normě EN 215.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz